HAKKIMIZDA

Energypark;  asıl faaliyet alanı ısıtma olmak üzere ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir işletmedir.

 

100 yılı aşkın geçmişe sahip Fransız Chaffoteaux markasının Türkiye Distribütörlüğünü alarak ticari hayatına başlamıştır. Devamında kombi, radyatör grubunda energy ve yoğuşmalı kazan grubunda da STRADA markalarının distribütörlüklerini bünyesine katmıştır.

Son olarak 2019 yılı sonunda Ferroli markasının Akdeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki toplam 22 ilin bölge distribütörlüğünü bünyesine katarak ısıtma sektöründe ki ürün ve marka çeşitliliğini artırmıştır.

 

Energypark, sektörde 25 yılı aşkın tecrübeye sahip iki girişimci tarafından kurulmuştur. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KOÇ, Ankara merkezli Koçoğlu şirketler grubunun sahibidir.

Isıtma sistemleri, inşaat, mekanik, gayrimenkul ve sağlıklı yaşam merkezleri alanlarda yatırımları bulunmaktadır.

 

Şirketin Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Hasan AKÇA; uzun yıllar profesyonel olarak çalıştıktan sonra girişimciliğe adım atmıştır. Makina Mühendisi olup yüksek lisansını İşletme ana bilim dalında yapmıştır.   

 

Türkiye genelinde oluşturmakta olduğumuz saygın ve güçlü bölge bayileri ile sektörün taleplerine en doğru çözümü sunmaktayız.

 

İş ortaklarımız olan bayilerimiz ile ideal stratejiler yaratıp hedefe ulaştıracak çözümler sunarız. Etik değerlerimiz, birlikte çalışmakta olduğumuz tüm paydaşlarımız ile olan ilişki tarzımıza yön verir.

 
Bayilerimizi önemser, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda güvenilirliği ön planda tutarız. Başarının peşinde koşup, bayilerimiz ile disiplinli çalışarak işimize olan inancımız ile daha ileriye gitmeyi hedefleriz. Sağladığımız tüm faaliyetlerimizde “insana saygı” anlayışımızdan vazgeçmeyiz.