GİZLİLİK POLİTİKASI
 

Web sitemizi ziyaretiniz, bizim için büyük bir onur kaynağıdır. Biz, Energypark olarak, sizin gizlilik hakkınıza saygı duyuyor ve değer veriyoruz. Web sitemizi ziyaretiniz Energrpark Gizlilik Politikasına, Hüküm ve Şartlarımıza tabidir.

 

İşbu Gizlilik Politikası, hâlihazırda www.energypark.com.tr web sitesi adresinde bulunan ve Energypark web sitesi üzerinden toplayacağımız kişisel bilgilerin çeşitlerini, bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi ve kimlerle paylaşabileceğimizi tanımlamaktadır. Gizlilik Politikamız, bu bilgilerin güvenliğini korumak için aldığımız önlemlerin yanı sıra kişisel bilgilerinize nasıl erişebileceğinizi, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğinizi veya silebileceğinizi de tanımlar. Aynı zamanda, kişisel bilgilerinizin işlenmesine veya ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki iletişimleri almanıza nasıl itiraz edebileceğinizi de açıklar.

 

Topladığımız Bilgiler ve Bu Bilgileri Nasıl Kullandığımız
www.energypark.com.tr sitesini kullandığınız zaman bize kişisel bilgilerinizi sunmayı seçebilirsiniz. ( iletişim adresleriniz ve telefon numaralarınız gibi kişisel bilgilerinizi içeren formlarımızı doldurabilirsiniz) Sizden herhangi bir kişisel bilgiyi almamızı tercih etmediğiniz takdirde lütfen bu bilgileri bizimle paylaşmayınız.

 

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

Pazarlama İletişimleri
Pazarlama İletişimi yönünde bir tercih yaptığınız taktirde, yeni ürün,  dönemsel kampanya, promosyon, özel etkinlik bilgileri içeren benzeri e-posta mesajları gibi iletişimler planlamak ve size ulaştırmak için kullanılabilir. Bu iletişim şeklini tercih etmezseniz lütfen ilgili bölüme bilgilerinizi bırakmayın.

 

Aksi yönde bir seçim yapmanız halinde, ürün ve etkinlik bilgileri,  promosyonları içeren metin mesajları (“Metin Mesajları”) almak için cep telefonu numaranızı verebilirsiniz. Metin Mesajlarını www.energypark.com.tr web adresinden almak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir; buna karşılık GSM servis sağlayıcınız sizden metin mesajı göndermek ve/veya almak ve hizmet sunmak için ücret talep edebileceği gibi başkaca standart oranlar da talep edebilir. 

 

Size Hizmet Amacıyla Sağlanacak İletişimler
Bize iletişim bilgilerinizi vermeyi seçmeniz halinde, size Site’ye ilişkin hizmetlerimizle ile ilgili duyuruları e-posta da dahil olmak üzere herhangi bir yolla gönderebilir veya müşteri hizmetleri ile ilgili talepleriniz ve sorularınız ile ilgili sizinle irtibata geçebiliriz. Örnek olarak, kayıtlı tüm kullanıcılara kayıt olduklarının teyidi amacıyla bir e-posta mesajı gönderilecektir. Bu çeşit iletişim örnekleri, size hizmet sunabilmek ve endişelerinizi yanıtlayabilmek ve İk Koçoğlu Online’ın müşterilerine taahhüt ettiği kalitedeki müşteri hizmetini sunabilmesi için zaruridir.

 

Kişiye Özel Hizmet
Size kişiye özel hizmet ve Site kullanımı sağlamak amacıyla kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz. Örnek olarak sizin özellikle ilgi duyabileceğiniz ürünleri önerebiliriz. Özel Etkinlikler, Anketler ve Araştırmalar
Zaman zaman İk Koçoğlu özel etkinliklere (yarışma, çekiliş veya başka türlü hizmetler), anketlere ve araştırmalara sponsorluk yapabilir. Kişisel bilgilerinizin nasıl kullanılacağına ilişkin bu promosyonlara uygulanacak özel kurallar olabilir. Katılmadan önce kuralları gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz. Özel etkinlik, anket veya araştırmaların özel kurallara tabi olmaması halinde, kişisel bilgilerinizin işlenmesi işbu Gizlilik Politikasının düzenlediği kurallara tabi olacaktır.

 

İstihdam
İstihdam amacıyla özgeçmiş gibi kişisel bilgilerinizi bize göndermeniz halinde, bu kişisel bilgiler gizli tutulacak olup, sadece sizi, mevcut ve gelecekteki iş fırsatları için değerlendirmek üzere kullanılacak ve bizimle veya bağlı ortaklıklarımızla çalışmanız ile ilgili sizinle irtibata geçilecektir. “İştirak”, doğrudan veya dolaylı olarak bir veya birden fazla aracı vasıtasıyla şirketimizi yöneten veya şirketimiz tarafından yönetilen veya ortak yönetim altında bulunan bir kişi veya kuruluştur. Kişisel bilgilerinizi bundan böyle muhafaza etmememizi bildirmediğiniz sürece, ileride ortaya çıkabilecek istihdam imkanları için bu bilgilerinizi kayıtlarımızda bulunduracağız.

 

Üçüncü Kişiler
Gizlilik Politikası’na uygun olarak bizim adımıza görev yürütecek başka tüzel veya gerçek kişiler tutabiliriz. Örnek olarak veri analiz şirketleri, müşteri desteği uzmanları, e-posta sağlayıcıları, web sağlayıcıları ve hizmet ifa şirketleri (örn. e-postaları koordine eden şirketler). Bu üçüncü kişilere görevlerini ifa edebilmeleri için kişisel bilgilere giriş izni verilebilir fakat böyle bir bilgiyi Gizlilik Hükümleri’ne uygun olarak bizim adımıza kullanmak dışındaki bir sebeple kullanamazlar. Yukarıdakilere ek olarak, bazı durumlarda bilgilerinizin, etkinlik veya promosyon sponsorlarıyla paylaşılmasına izin vermeniz istenebilir. İzin vermeniz halinde, bilgilerinizi bu üçüncü kişilerle paylaşacağız ve verdiğiniz bilgiler bu kişilerce kendi politikalarına uygun olarak kendi amaçları doğrultusunda kullanılabilecektir.

 

Hukuka Uygunluk
Yürürlükteki kanunlara, yönetmeliklere, hukuki sürece veya resmi taleplere uymak için gerekli olduğu takdirde bilgi ifşa edebiliriz. Ayrıca, meydana gelebilecek fiziksel veya finansal bir zararı önlemek için gerekli olduğu takdirde veya hukuka aykırı yahut bu yönde şüphe uyandıran faaliyetle ilgili olarak bilgileri ifşa edebiliriz.

 

Reşit Olmayanların Gizlilik Hakları
Eğer 18 yaşın altındaysanız, Site’yi ziyaret edebilir fakat bize kişisel bilgilerinizi veremezsiniz. Örneğin, kayıt olmazsınız. Site, 18 yaş altı kişiler için tasarlanmamıştır ve 18 yaş altı kişilerden tarafımızca bilinçli olarak kişisel bilgi toplanmamaktadır. Herhangi bir kasıt olmaksızın 18 yaş altı bir ziyaretçiden Site üzerinden veri topladığımızın farkına varırsak, kayıtlarımızdan bu bilgiyi sileriz.

 

Kişisel Bilgileri Nasıl Koruyoruz
Site’ye verdiğiniz kişisel bilgilerin yetkisiz ifşası, kullanımı, bu bilgiler üzerinde değişiklik veya tahribat yapılmasına karşı Site’yi korumak için makul miktarda koruma sağlıyoruz. Site’mizin koruması hakkında bir sorunuz olması halinde lütfen info@energypark.com.tr adresine e-posta gönderiniz.。

 

Gizlilik Politikamızdaki Güncellemeler
İşbu Gizlilik Politikası’nı zaman zaman revize edebiliriz. Gizlilik Politikamızı değiştirmeye karar verdiğimiz takdirde, revize edilmiş belgeyi buraya göndereceğiz. Bu Gizlilik Politikası’na belli aralıklarla başvurmanızı öneririz.

 

Bilgilerinizin Güncellenmesi
info@energypark.com.tr adresine mail göndererek kişisel bilgilerinizi gözden geçirme, değiştirme veya silinmesini talep etme hakkına sahipsiniz.

 

Yorumlar
Site’ye olan ziyaretinizin çok iyi geçmesi ve gizliliğinize sürekli saygı duyulması için büyük önlemler aldık. Gizlilik uygulamalarımız hakkında herhangi bir soru, yorum veya kaygınız olması halinde lütfen bize info@energypark.com e-posta adresine e-posta yollayarak ilgilerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşın.